WalTech Endüstriyel Yağ Grubuna ait Sıcak Dövme Yağları ; özellikle bakır, pirinç ve demir dışı metallerin sıcak dövme işleminde kullanılmak üzere hazırlanmış özel ürün grubudur. Yüksek kalite ve stabil tane dağılımına sahip grafit partikülleri ile disperse edilmiş, yağlayıcılık özelliği maksimum seviyede olan akıllı moleküllerle zenginleştirilmiş performansı yüksek ürün grubudur.
GKR FaviconWallube BR-400

Wallube BR-400 Wallube BR Sıcak Dövme Yağları; özellikle bakır, pirinç ve demir dışı metallerin sıcak dövme işleminde kullanılmak üzere hazırlanmış özel ürün grubudur.

Yüksek kalite ve stabil tane dağılımına sahip grafit partikülleri ile disperse edilmiş, yağlayıcılık özelliği maksimum seviyede olan akıllı moleküllerle zenginleştirilmiş performansı yüksek bir üründür.

GKR FaviconWallube BG-125

Wallube BG-125 Pirinç çubukların sıcak dövme işlemi öncesi grafitlenmesi için dizayn edilmiş yüksek kalite ve stabil tane dağımına sahip grafit partikülleri içeren macun kıvamında grafitli bir üründür.

GKR FaviconYağlı Grafit Tozu

Yağlı Grafit Tozu Pirinç çubuklarının sıcak dövme işlemi öncesi grafitlenmesi için tedarik edilen toz formunda bir üründür.