Kurumsal

Gkr Metalurji Kurumsal Firması
GKR Metalurji A.Ş uzun yıllar biriktirdiği bilgi birikimini, siz değerli müşterileriyle buluşturmak adına yola çıkmıştır. Teorik bilgiyi pratikle birleştirme prensibinden yola çıkarak bünyesinde barındırdığı Metalurji, Makine, Kimya ve Endüstri mühendisleriyle disiplinler arası yaklaşımlar sergileyerek uygulamalı ürün tedariği konusunda hizmet vermektedir. “Her Dökümhanede GKR” sloganıyla artan bilgi ve tecrübelerimizin proseslerinizde verimliliğe dönüşmesi için çalışıyoruz. Yüksek Basınçlı Döküme bilimsel ve pratik çözümler üreterek sürdürülebilirliği sağlamayı hedeflediğimiz paydaşlarımıza hizmet etmekten gurur duyarız.

MİSYONUMUZ

Sürdürülebilir, Yenilikçi ve Hafifleyen Dünya» prensibiyle demir dışı döküm sektöründe üretim aşamalarında değişkenlik yaratmayan canlı sağlığına ve çevreye asla zarar verme riski barındırmayan ürünleri, tüm paydaşların çıkarlarını gözeterek istenilen kalitede ve istenilen zamanda en az maliyetle sunmak.


VİZYONUMUZ

«Demir dışı döküm Fabrikalarında en az 1 adet GKR Metalurji ürünüyle yer alarak pazar lideri olmak.»


TEMEL İLKELERİMİZ

• Çalışan sağlığına tehlike oluşturacak ve geri dönüşümü mümkün olmayan ürünler ile çevreye zarar verebilecek her türlü ürüne alternatifler yaratarak sürdürülebilirliğe katkıda bulunmak

• İş geliştirme ve Proje yönetimi konusunda yenilikçi ve teknoloji odaklı bir yaklaşımla Türkiye pazarında kullanıma hazır olan ürünleri dökümhanelerin kullanımına sunmada liderlik yapmak.

• Etkinlik ve verimlilik kavramlarını benimsediğimiz sektörde kaynakların en az ve etkin kullanılmasını sağlayarak verimliliği rekabet edilebiliri noktaya taşıyan ürünleri dökümhanelerin hizmetine sunmak.

• Sektördeki teknolojik gelişmeleri takip edip bununla birlikte farklı sektördeki teknolojik yaklaşımları araştırmacı ve uygulayıcı kimliğimizle Endüstri 4.0 çağına dökümhaneleri hazırlamak.

• Belirlenen ortak hedef ve değerler doğrultusunda, bir bütünün içerisinde; sorumluluklarının bilincinde, uyumlu, paylaşımcı, uzlaşmacı ve daima ülke ve paydaş menfaatlerini gözeterek çalışmak.

• Varlık nedenimizi müşteri memnuniyeti olarak tanımlayıp tüm paydaşların gururla baktığı bir şirket olmak.

• Ticari tüm faaliyetlerde şeffaflık ilkesinden ödün vermemek.

• Şirket büyüklüğü farkı yaratmadan her kuruma eşit seviyede saygı ile yaklaşmak.

• Tüm faaliyetlerde, ilişkilerde, yasalara ve etik kurallara bağlı kalmak; dürüst ve açık davranarak verilen sözleri tutmak; güvenilirlik, tutarlılık erdemlerinde öncü ve örnek olmak.

• Ürün ve hizmetlerimizi istenilen zamanda, kalitede ve rekabet edilebilir fiyatlarla müşterilerimize sunmak adına performans yönetimi parametreleriyle izlenebilirliği sağlayıp, iş sonuçlarıyla ilişkilendirmek.

• Sürekli iyileştirme ilkesini tüm paydaşlarımızla ilişkilendirmek.

Teknik Destek· Labaratuvar DESTEĞİ
· Ürün Devreye Alma
· Periyodik Ölçümlemeler ve Raporlamalar
· Kalıp Optimizasyon, Döküm Similasyonu
· Proses Eğitim Desteği