WalTech Endüstriyel Yağ Grubuna Ait Piston Yağları, Yüksek basınçlı döküm makinelerinde hazne ile piston arasında sürtünmeyi azaltmak için damlatma veya püskürtme yöntemiyle kullanılan yağlayıcılığı mükemmel seviyede olan yağlayıcılardır.
GKR FaviconWallube L-602

Wallube L-602 Yüksek Viskozite Mineral Bazlı Sıvı Piston Yağı, Piston aşınması önleyerek hazne içerisine piston sıkışma problemlerini ortadan kaldırır. Metal Enjeksiyon kovanı ve piston arasında sürtünmeyi azaltarak enjeksiyon pistonuna karşı olan basıncı minimuma indirir. Buna bağlı olarak metal enjeksiyon haznesi içerisindeki alüminyum dalgalanması önler, gaz hapsini minimize eder. Döküm parçası üzerinde lekelenme yapmaz. Yüksek viskozite özelliğine bağlı olarak rakip ürünlere göre %15 - %20 aralığında tasarruf sağlatır. Kovan etrafındaki kirlenmeyi azaltır.

GKR FaviconWallube G-602

Wallube G-602 Yüksek kalite ve stabil tane dağılımına sahip grafit partikülleri ile disperse edilmiş, yağlayıcılık özelliği maksimum seviyede olan akıllı moleküllerle zenginleştirilmiş performansı yüksek grafitli piston yağıdır. Piston aşınması önleyerek hazne içerisine piston sıkışma problemlerini ortadan kaldırır. Metal Enjeksiyon kovanı ve piston arasında sürtünmeyi azaltarak enjeksiyon pistonuna karşı olan basıncı minimuma indirir. Buna bağlı olarak metal enjeksiyon haznesi içerisindeki alüminyum dalgalanması önler, gaz hapsini minimize eder. Döküm parçası üzerinde lekelenme yapmaz. Yüksek viskozite özelliğine bağlı olarak rakip ürünlere göre %15 - %20 aralığında tasarruf sağlatır. Kovan etrafındaki kirlenmeyi azaltır.

GKR FaviconWallube B-240

Wallube B-240 Granül Piston Yağı, yüksek kalite ve stabil tane dağılımına sahip grafit partikülleri içerir. Döküm pistonunun birinci ve ikinci faz esnasında maruz kaldığı sürtünme basıncını ortadan kaldırarak ergimiş alüminyumun birinci faz esnasında dalgalanmasını önler ve piston ile hazne arasında oluşan film tabakası yardımıyla pistonun aşınmasını ortadan kaldırır. Piston ile kovan arasına alüminyum girişini önler. 0.5mm - 1.0 mm tane aralığındadır.

GKR FaviconWallube B-340

Wallube B-340 Granül Piston Yağı, grafit partikülleri içermez. Döküm pistonunun birinci ve ikinci faz esnasında maruz kaldığı sürtünme basıncını ortadan kaldırarak ergimiş alüminyumun birinci faz esnasında dalgalanmasını önler ve piston ile hazne arasında oluşan film tabakası yardımıyla pistonun aşınmasını ortadan kaldırır. Piston ile kovan arasına alüminyum girişini önler. 0.5mm - 1.0 mm tane aralığındadır.

GKR FaviconWallube B-250

Wallube B-250 Granül Piston Yağı, yüksek kalite ve stabil tane dağılımına sahip grafit partikülleri içerir. Döküm pistonunun birinci ve ikinci faz esnasında maruz kaldığı sürtünme basıncını ortadan kaldırarak ergimiş alüminyumun birinci faz esnasında dalgalanmasını önler ve piston ile hazne arasında oluşan film tabakası yardımıyla pistonun aşınmasını ortadan kaldırır. Piston ile kovan arasına alüminyum girişini önler. 1.0mm - 1.5 mm tane aralığındadır.

GKR FaviconWallube P-051

Wallube P-051 Pasta formunda olup, fırça ile uygulanan yüksek kalite ve stabil tane dağılımına sahip grafit partikülleri içeren piston yağıdır. Döküm pistonunun birinci ve ikinci faz esnasında maruz kaldığı sürtünme basıncını ortadan kaldırarak ergimiş alüminyumun birinci faz esnasında dalgalanmasını önler ve piston ile hazne arasında oluşan film tabakası yardımıyla pistonun aşınmasını ortadan kaldırır. Piston ile kovan arasına alüminyum girişini önler.