Kalıp Ayırıcı Yağlar

WalTech Endüstriyel Yağ Grubuna Ait Kalıp Ayırıcı Yağlar, Ekstüzyon yöntemi ile aluminyum profil üretim verimliliğini arttırarak kaliteli ürünler üretmenize sağlar.

Kalıp Ayırıcı Yağların Genel Özellikleri:

- Üstün Kalıp Ayırma Özellikleri
- Parlak Aluminyum Yüzeyi
- Geliştirilmiş Eloxal Kaplama Özelliği
- Yüksek Seyreltme Oranları
- Artan Kalıp Ömürü

- Sert Su Stabilitesi
- Yüksek Bakteri Direnci
- Yüksek Korozyon Direnci
- Çevre Dostu

GKR FaviconWallube P-051

Wallube P-051 Zımba Yağı, yüksek basınç altındaki zımbanın yağlanması için kullanılan pasta formunda bir üründür. Yüksek sıcaklıkta yağlama ve zımbanın uzun ömürlü olmasını sağlar. Alevlenmeye karşı düşük hassasiyetlidir. Biyet ve zımba arasında ince film tabakası oluşturarak yapışmayı önler. Ekstüzyon yöntemi ile üretilen profillerde kabarcık problemini kesinlikle göstermez.

GKR FaviconWallube AL-15

Wallube AL-15 Testere Kesim Yağı, Modern rafinasyon işlemleriyle elde edilmiş kaliteli baz yağlardan formüle edilmiş nitelikli bir yağdır. Oksidasyona karşı direnci yüksektir ve mükemmel pas önleme sağlar. Kesme sonrası pürüzsüz ve lekesiz bir yüzey kalitesi sunar. Termik öncesi ve sonrası profil üzerinde lekelenmelere neden olmaz.

GKR FaviconWallube ALD

Wallube ALD Dummy Block Yağı, Biyetin arkasına püskürtülerek kullanlır. Biyet tabakasında ince bir film oluşturarak zımbaya yapışmasını önler. Direk biyetin arkasına uygulandığından zımba yağı kullanımını ( Grafit Pasta ) ortadan kaldırır. Çok iyi yağlama sağlar. Kolay uygulanır ve insan sağlığına zararı bulunmamaktadır. Çevre temizliği sağlamakla birlikte otomasyon sistemi ile püskürtüldüğünde cycle time avantajı sağlar.

GKR FaviconGrafit Sprey

Grafit Sprey Organik bağlayıcılardan ve çok yüksek kaliteli grafit tozlardan hazırlanmış kuru yağlayıcıdır. Ayırma maddesi olarak mükemmel ayırma özellikleri: erimiş metallerle temas halinde kaplanmış yüzeylerde ıslanma olmaz. Termal şoklara karşı mükemmel direnç sağlar. Korozyona karşı sağladığı direnç: metal, seramik ve grafit yüzeylerinde yüksek korunmasını sağlar. Çok iyi yağlama özelliğine sahiptir ve kolay uygulanır.

GKR FaviconWallube WT-18

Wallube WT-18 : Air slip döküm yağı tamamen sentetik ve yüksek viskozite indeks değerine sahiptir. Özel olarak geliştirilmiş olan bu ürün; air slip billet döküm uygulamalarında kontrollü bir soğuma sağlayarak, pürüzsüz bir billet yüzey alanı, kabul edilebilir standartlarda billet kabuk kalınlığı oluşturmaya yardımcı olur.